DiskDigger

1.0-2018-11-17 için Android

3.1

11

Yanlışlıkla silinen fotoğraflarınızı geri getirin

3M

Bu uygulamayı oyla

DiskDigger kaybolduğunu sandığınız Android üzerindeki fotoğraflarınızı geri getiren bir uygulamadır. Yanlışlıkla bir fotoğrafı sildiyseniz, ya da bir programı kurarken kaybettiyseniz, onları tekrar geri getirebilir ve cihazınızın hafızasına kaydedebilirsiniz.

DiskDigger uygulamasını kullanmak çok basit: kurtarmak istediğiniz Android üzerindeki bölümü seçip 'tara' tuşuna basmanız gerekiyor. Bu işlem bir kaç dakikanızı alabilir, bu işlem kurtarmak istediğiniz dosyanın boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Çalışırken, uygulamanın bulduğu fotoğrafları görebilirsiniz.

Bu ücretsiz DiskDigger versiyonunun sadece JPG ve PNG formatlarını desteklediğini unutmayın. Pro versiyonu şu formatları geri kazanmanıza yardım eder: MP4, MP4A, 3GP, MOV, GİF, MP3, AMR, WAV, TİF, CR2, NEF, DCR, PEF, DNG, ÖRF, DOÇ, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, PDF, XPS, ODT, ODS, ÖDP, ÖDG, ZIP, APK, ve EPUB.

DiskDigger çok basit çalışan muhteşem bir dosya geri kazanma programıdır. Benzer uygulamaların aksine, sorun olmadan kaybolan resimleri geri kazanmanıza yardımcı olur.
Notlar

DiskDigger'i kullanmak icin rootlu bir telefon kullanmanız gerekir.

Gereksinimler

Android 2.2 veya üstü sürüm gerekir.

X